УКРАЇНІЗАТОРИ - до софту, ігор, мобі софту !

Вівторок, 11.12.2018, 06:08
Меню сайту
Головна Сторінка Інформація Про Сайт Книга Гостей Зв'язок з Адміністрацією Наш Банер FAQ (Запитання/Відповідь) Розваги Форум Журнал для хакера і нетільки
Категорії розділу
Хак злом [0]
Піротехніка (небезпечно!) [1]
Цікаве [7]
Інше [0]
Розваги! [0]
Опитування
Як вам мій сайт ?
Всього відповідей: 112
Статистика

Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Цікаве

Нові місії в старих козаках

Щож, напевно усі грали в “Козаки”, дуже гарну гру, але напевно, вже ніхто не грає в старих козаків. Перших “Cossacks” напевно вже всі пройшли до кінця (і старі місії набридли).А як же додаткові класні місії? Це просто зробити! Заходите в папку із грою, відкриваєте папку History_battl бачите там багато архівів і папок, відкриваєте будь-яку папку (яка вам сподобалася), в папці бачите файл з аналогічною назвою (такою ж назвою, як і папка), копіюйте її. Створіть десь папку і вставте туди цей файл (не закривайте папку), далі в тій же папці History_battl шукайте архів (з такою назвою, як і той файл що ви скопіювали), розархівуйте архів у ту папку, яку ви створили для попереднього файлу. Зробили? тоді підемо далі… Знову заходимо у папку із грою. Відкриваємо папку Missions, в ній ви бачите назви країн (не вибирайте Україну, тому що там лише одна українська місія Poltava, тай то ви союзники із кацапами! (але я кацапів повбивав і сам став воювати)) я вибрав Росію. Нащо мені здалися кацапські місії, я і замінив їх цими місіями із папки.
Далі вибирайте папку Russia (або ту яку хочете), в ній бачимо такі папки Missru01,Missru01 і т д. Це порядкова відповідність місіям. Missru01 - це перша місія. Missru02 - це друга і т д. Відкриваємо, наприклад, першу (або яку хочете) і бачити в ній папку і архів, папку із такою назвою Mission.dll та архів Missru01, пам’ятаєте які файли ми копіювали із папки History_battl? Беремо їх і копіюємо в цю папку Missru01. Далі беремо ті файли, що ви копійнули із папки History_battl, перейменовуємо на Mission.dll та архів Missru01 (або ті файли які ви копійнули, ну це якщо ви вибрали папку Missru02 чи іншу) і тепер заміняємо у папці Missru01 на ті файли, які ви узяли із папки History_battl (лиш не забудьте перейменувати файли). Зробили? Заходите в гру, вибираєте москалів (або ту націю, яку ви там вибрали) і вибирайєте першу місію (абу то яку ви замінили). Ви замінили лиш одну місію, так само можна повторити із іншими місіями!!! ЛИШ НЕ ЗАБУДЬТЕ, ГРА МАЄ БУТИ ПРОЙДЕНА ДО КІНЦЯ, БО ІНАКШЕ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ГРАТИ В ІНШІ МІСІЇ, ЛИШ ПЕРШУ. Гра може бути пройдена не до кінця, наприклад, 4 місії пройдені, тоді ви зможите заміняти в папці 5 місій і зможете в нех грати. Але в місії у вас величезна армія, дуже велика і притому, ці місії відтворюють історичні баталії (якщо у вас нічого не пройдено, ви зможете пограти лиш першу місію). Якщо щось не зрозуміли, питайте в коментарях, з радістю відповім!

by atila

Спеціально для журналу Чорні Ослави

Категорія: Цікаве | Додав: atila (17.04.2009)
Переглядів: 1428 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Цитати
Друзі сайту
Copyright SamSklepavStudio (Ma)(imuM & atila) © 2018